Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.zstyl.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
Křemelina pro celkovou podporu organismu - ZSTYL.CZ

Křemelina pro celkovou podporu organismu

křemelina
Křemelina pro celkovou podporu organismu

V současné době, kdy je člověk neustále vystaven působení chemikálií a toxických látek, které na něj útočí ze vzduchu, vody i jídla, se v dříve nevídané míře objevuje celá řada civilizačních chorob, problémů a neduhů. Jak proti nim bojovat?

Trávicí soustava patří mezi nejohroženější!

Zdraví střev je velmi důležité zdaleka nejen pro správné zažívání. V těchto orgánech je situována velká část imunitního systému a zanesení střev toxickými látkami a nečistotami může mít za následek rozvoj celé řady obtíží i chorob – od chronické únavy, až po některé druhy rakoviny (např. u nás velice častá rakovina tlustého střeva). Jak se proti tomu bránit?

Právě křemelina může být velmi účinným pomocníkem při detoxikaci trávicí soustavy. Jednoduše řečeno se jedná o zkamenělé jednobuněčné řasy (rozsivky), které se po věky usazují na dně jezer či moří.

Některé druhy křemeliny (zejména sladkovodní) jsou pak vhodné i pro lidskou konzumaci a svou strukturou velmi významně pomáhají pročišťovat střeva. Už jedna čajová lžička denně udělá brzy zázraky!

Křemelina na sebe naváže většinu nečistot, toxických a odpadních látek a odvede je pryč z vašeho těla. Tato hornina vás dokonce může zbavit i parazitů, virů nebo bakterií!

Další prospěch přinese vysoký podíl křemíku

Křemelina obsahuje významný podíl (podle kvality cca 60 – 94 %) oxidu křemičitého – zdroje minerálu křemíku. Křemík se v lidském těle podílí na mnoha funkcích a jeho nedostatek se projevuje především slábnutím kostí, chrupavek či kloubů – ale také zhoršeným stavem zubů, dásní, vlasů, nehtů, pleti, a dokonce i cév či nervového systému.

Křemelina dokáže doplnit zásoby křemíku (většina lidí u nás se potýká s jeho deficitem!), zlepšit stav pohybového aparátu i trávicího traktu a celkově posílit váš organismus.

Zdroj: Vitatrend.cz

Související články:

Křemelina – dopřejte si energii a zdraví

Křemelina – dar přírody pro zdraví celého těla

CO JE TO KŘEMELINA A JAK JI UŽÍVAT