Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.zstyl.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
Boty: Opravdu potřebujete všechny, které máte? - ZSTYL.CZ

Boty: Opravdu potřebujete všechny, které máte?

obuv
Boty: Opravdu potřebujete všechny, které máte?

Průměrná žena vlastní až několik desítek párů bot. A rozhodně je všechny nezvládne unosit. Neustále pořizuje nové boty, ale málokdy některé vyhodí. Poznala jste se? Tak čtěte dál!

Zbavte se těch, které nenosíte!

Teď narovinu. Opravdu tak nutně potřebujete čtvery křiklavé lodičky? Opravdu unosíte patery nazouvací tenisky? Není čas udělat si v botníku pořádek a zbavit se bot, které nenosíte? Budete se cítit jako znovuzrozená, až ty botky, které se vám tolik líbí, ale vůbec je nenosíte, darujete kamarádce, nebo třeba prodáte. A navíc si vytvoříte v botníku místo na nové páry – na ty, které budete opravdu nosit!

Boty: Opravdu potřebujete všechny, které máte

Kolik párů opravdu potřebujete?

Pokud opravdu vážně uvažujete o radikálním pročištění botníku, začněte s tříděním:

  • Na jednu hromádku si dejte outdoorové boty, sněhule, holínky, boty do vody, běžecké boty a další obuv, kterou potřebujete, ale nosíte jen k určitým událostem.
  • Na druhou hromádku si dejte boty, které nosíte nejčastěji – a sledujte, zda se vám na této hromádce objevují hlavně lodičky, nebo plátěnky a tenisky. A na to si vzpomeňte, až se budete u výlohy rozplývat nad novým párem bot – na které z hromádek by nejspíš přistál?
  • A na třetí hromádku dejte boty, které nenosíte téměř vůbec.

A teď přichází ta nejtěžší část. Likvidace třetí hromádky. Řekněme, že si můžete z této hromádky ponechat maximálně dva páry bot a zbytek odstranit. Darujte je, prodejte je, nebo s kamarádkami uspořádejte výměnnou párty, kde si takové boty vyměníte. Tak jako tak je třeba se jich zbavit – jakmile se vám uvolní místo v botníku, můžete je zaplnit novými páry. Ale zkuste vybírat botky, které neskončí na třetí, ale na druhé hromádce.

Tip: Až se vydáte na lov nových botiček, mrkněte se na eobuv.cz – najdete tam obrovský výběr dámských i pánských bot a doplňků za super ceny.