Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.zstyl.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
Trendy ve světě snubních prstenů - ZSTYL.CZ

Trendy ve světě snubních prstenů

šperk
Trendy ve světě snubních prstenů

Gratulujeme! Zásnuby máte úspěšně za sebou a teď přichází na řadu výběr snubních prstenů.

Pokud hledáte něco originálního, nebude to žádná hračka, ale my vás v tom nenecháme. Rozlučte se s klasickými šperky a pojďte se s námi podívat na nejúchvatnější trendy posledních let, které ovládly svět snubních prstenů.

Svatební sety

Ve světě šperků zavládl trend vrstvení a kombinování. Tuto módní vlnu následují i moderní nevěsty, které už nechtějí jen hezký šperk, ale také aby se snubní prsten snadno kombinoval i k dalším šperkům. Nejlepší variantou je, když se k sobě skvěle hodí snubní i zásnubní prsten, takže je nevěsta může bez obav nosit oba najednou na jednom prstu. Proto byly stvořeny svatební sety, které obsahují zásnubní i snubní prsten. Ty jsou vytvořeny ve stejném designu, takže jsou skvěle sladěny a dokonale připraveny na další kombinování a vrstvení.

 

Ve stylu vintage

Máte-li rádi retro styl, můžete se inspirovat i při výběru snubního prstenu. Nevěsty prsteny ve stylu vintage milují, protože vypadají elegantně a zároveň romanticky. Šperky ve vintage stylu jsou navíc důkazem toho, že šperk s originálním designem je krásný a trendy i po mnoho letech. S takovým zlatým prstenem naděláte parádu kdykoli, i když se světem šperků bude prohánět kdejaká módní vlna.

 

Kombinace různých kovů

Už dávno neplatí, že musíte nosit šperky striktně z jednoho typu kovu. Kombinování se stalo natolik oblíbené, že ani šperky různých barev už nejsou tabu. Klasický zásnubní prsten z bílého zlata tak rozzáříte díky romantickému snubnímu prstenu ze zlata růžového. Odvážné dámy mohou přidat i šperk ze žlutého zlata a vytvořit originální duhový doplněk.

 

Barevné prsteny

Barvy vyjadřují radost ze života a zpestřily i svět snubních prstenů. Chcete-li snubní prsten co nejvíce přizpůsobit svým představám, poohlédněte se po originálním šperku s drahokamy vaší oblíbené barvy. Barevné drahokamy a diamanty se skvěle hodí do tzv. eternity prstenů, které vyjadřují nechřadnoucí věčnou lásku plnou radosti a štěstí, po které touží každý zamilovaný pár.