Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.zstyl.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
Multifunkční hrnce - ZSTYL.CZ

Multifunkční hrnce

multifunkční hrnec
Multifunkční hrnce

Multifunkční hrnce jsou podobné, jako pomalé hrnce, umí však mnohem více. Jde v nich taky nastavit teplota. Jsou ale univerzálnější. Mají navíc spoustu dalších vymožeností. 

Jejich cena je však vyšší, od 3.500 Kč až po 10.000 – 20.000,- Kč. Je to ale ideální svatební dar, nebo celorodinný vánoční dárek. Ušetří vám spoustu energie, obrovské množství času. Zautomatizováním vaření vyloučí možné lidské chyby z procesu vaření a podstatným způsobem zvýší kvalitu a gastronomickou úroveň vaší kuchyně. Bude z vás šéfkuchař. Vaření pro vás bude zábava.

Multifunkční hrnec můžete používat jako pomalý hrnec. Dokáže vám ale nahradit spoustu kuchyňského zařízení. Nejste - li velká rodina v kuchyni vám stačí jen jeden hrnec,. Multifunkční hrnec zvládne téměř všechno - vaří pomalu i rychle, umí vařit v páře, nahradí i fritézu, parní hrnec, smaží, zapéká, restuje, dusí. Dále umí připravit i polévky, kaše, rizota jogurty ale i samotnou sypkou rýži. Umí sám vařit až 12 hodin a umí tekéi až 24 hodin udržovat teplotu jídla. Nemusíte u něj stát, kontrolovat zda nic nepřipálí. Všechno zvládne sám bez vašeho dozoru. Pokud se stáváte majitelem multifunkřního hrnce, stává se z vás všestranný kuchař.

Multifunkční hrnec vám nahradí spoustu jiného zařízení, ušetří místo a zvýší kvalitu jídla. Znáte to, brambory v páře jsou vynikající. Naopak hovězí tažené několik hodin způsobí orgie Vašich chuťových pohárků.

A přitom všem vaření může klidně jít na ryby nebo na túru, jste - li právě třeba na horské chatě. Vyzkoušejte, ochutnejte, ohodnoťte. Žijete jen jednou. Proč strávit život u plotny? Věnujte se raději dětem, nebo sami sobě. A ještě ušetříte.

Autor: Ing. Pavel Sýkora
Zdroj: www. masterenergy.cz

Související články:
Pomalé hrnce
RAW večeře
Dělená strava