Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.zstyl.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
Jak vybrat nejkrásnější a nejpohodlnější lavičku pro svou zahradu? - ZSTYL.CZ

Jak vybrat nejkrásnější a nejpohodlnější lavičku pro svou zahradu?

lavička
Jak vybrat nejkrásnější a nejpohodlnější lavičku pro svou zahradu?

Vybavit svou zahradu kvalitním nábytkem je zárukou toho, že se tam budete cítit velmi dobře. V dnešní době navíc najdete nespočet možností, které se nabízí. Od nejlevnějších kousků z plastu až po masivní dřevo.

Na zahradě dnes můžete mít doopravdy cokoli. A to neplatí jen o materiálu, ale také o stylu a designu. V první řadě se ale musíte soustředit na materiál. Nejoblíbenější je:

• dřevo,
• plast,
• kámen,
• kov.

Dřevo vs. plast

Moderní produkty jsou často z plastu, protože jsou díky tomu levné. Bohužel vám ale nevydrží příliš dlouho. Zahradní lavička by vám ale měla vydržet alespoň několik sezón, aby se vám její nákup doopravdy vyplatil. Další nevýhodou plastové lavice je fakt, že nejsou příliš pevné a v létě budou velmi horké. Tohle všechno můžete vyřešit pomocí dřevěné lavičky s kovovou konstrukcí.

Kámen je unikátem každé zahrady

Tento materiál příliš často v zahradách neuvidíte, ale je velmi kvalitní. Zahradní lavice z kamene bude velmi příjemná na posezení během léta, když ji necháte na stinném místě. Navíc vám vydrží celé věky, takže se i přes vyšší cenu zaručeně vyplatí. A nejlepší na tomto materiálu je, že se bude dokonale hodit do každé zahrady a nenápadně zapadne do vzhledu vašeho pozemku.

Pohodlí a design musí jít ruku v ruce

Při výběru se nemusíte obávat ani barev. Jde o velmi moderní trend. Modrá lavička bude působit velmi romanticky a dodá vaší zahradě jedinečnou atmosféru. Na sezení ale můžete zvolit i jiné produkty. Pivní set možná nebude na první pohled vypadat krásně, ale bude velmi efektivní. Jakmile budete slavit narozeniny v rodině nebo pořádat grilování pro přátele, přijde vám vhod.

Svou zahradu můžete doplnit nejrůznějšími pomocníky, kteří budou působit elegantně i funkčně. Pergola, zahradní domek nebo altán budou funkční i stylové. To samé ale platí také pro párty stavy a pivní sety. Na první pohled se může zdát, že na zahradu nepatří, ale opak je pravdou. Dnes je pravidelně doma využívá mnoho lidí, protože jde o levné a funkční řešení pro větší akce na zahradě.

Doporučené články