Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.zstyl.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
Svářecí technika s dopravou zdarma - ZSTYL.CZ

Svářecí technika s dopravou zdarma

Svářecí technika
Svářecí technika s dopravou zdarma

Online lze v současnosti nakoupit už téměř vše, včetně specializované techniky a vybavení do profesionálních i domácích dílen. Stačí si v e-shopu vyhledat přesně to, co bude potřebovat. A pokud si nejste jisti, tak vám v kvalitním e-shopu také poradí, co pro vás bude nejvhodnější. Samozřejmě i zde platí, že svářet může jen ten, kdo absolvoval potřebný svářečský kurz.??? Samozřejmě zde neplatí, že svářet může jen ten, kdo absolvoval svářečský kurz.

Skvělou nabídkou i odborným poradenstvím vyniká například www.centrum-naradi.cz, kde aktuálně nabízejí při nákupu v hodnotě nad 5 tisíc korun dopravu zdarma. Poradit se o všem kolem sváření se můžete na telefonním čísle 773 227 016. Náš odborník na svářečky pomůže nejen s jejich výběrem, ale odpoví i na další související dotazy.

V e-shopu jsou na vývěr svářečky pro různé metody svařování, tedy například sváření v ochranné atmosféře (MIG/MAG), včetně hořáků a dalšího spotřebního materiálu. Dále nabízí svářečky pro svařování obalovanou elektrodou (MMA), a to jak invertorové svářečky, tak odbočkové trafo svářečky. Dále vybavení pro sváření pod inertním plynem argon (TIG/WIG), svářečky TIG DC a svářečky TIG AC/DC a příslušenství ke všem nabízeným typům. Nabídka zahrnuje základní svářečky za výhodné ceny a také výrobky s vynikajícími vlastnostmi v poněkud vyšší cenové hladině, například moderní, invertorový poloautomatický svařovací stroj na bázi IGBT tranzistorů SPARTUS® ProMIG aktuálně koupíte s desetiprocentní slevou.

Zakoupit si můžete také další vybavení pro svou dílnu, jako jsou plazmové řezačky, rotátory, polohovadla, odsávače, indukční ohřevy i vodní chlazení, sušičky, kontejnery, bodovačky, čističe nerezu, brusky wolframových elektrod a další nářadí. Nabízené výrobky jsou od renomovaných výrobců svářecí a další dílenské techniky, vydrží vysokou zátěž i v profesionálním provozu. Zakoupit si můžete samozřejmě také ochranné prostředky, svářecí plyny, plynové láhve, redukční ventily apod.