Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.zstyl.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
Kvalitní rozvaděče: Nechte si při jejich výběru poradit a nakupujte pouze u odborníků - ZSTYL.CZ

Kvalitní rozvaděče: Nechte si při jejich výběru poradit a nakupujte pouze u odborníků

Kvalitní rozvaděče
Kvalitní rozvaděče: Nechte si při jejich výběru poradit a nakupujte pouze u odborníků

Necháváte si pravidelně kontrolovat svůj elektro rozvaděč a elektrické zásuvky ve své domácnosti? Pravidelné kontroly přístrojů a rozvodů elektřiny od profesionála jsou nezbytné pro každou domácnost. Díky nim totiž neriskujete přepětí, časté praskání žárovek ani porouchání elektrospotřebičů. Proč byste kromě pravidelných kontrol měli investovat také do kvalitních rozvaděčů?

Všichni toužíme po bezpečném domově, dopřejte si ho

Po jaké věci, která souvisí s bydlením, toužíte nejvíce? Kromě materiálních přání určitě toužíte také po bezpečí. Když se totiž cítíte bezpečně, lépe se vám spí a pobyt doma je pro vás příjemnější. Dokážete se díky tomu lépe uvolnit a opravdu naplno relaxovat. Ke klidnějšímu spánku a pocitu bezpečí vám mimo jiné napomohou také kvalitní elektro rozvody a rozvaděče. Díky nim totiž budete mít jistotu, že veškeré elektro přístroje budou fungovat tak, jak mají a nedojde k jejich poškození vlivem špatné elektroinstalace.

Zkušenosti a odbornost v oboru elektra jsou při výběru rozvaděče klíčové

Základem bezpečného domova je určitě vlastnictví kvalitního rozvaděče. Díky němu máte přehled o tom, jaká je vaše spotřeba a můžete tak lépe hospodařit a více šetřit. Každý rozvaděč, který je k dispozici, musí před uvedením na trh projít celou řadou kontrol a certifikací. Chcete-li si dopřát pocit bezpečí, vsaďte na SFOS výrobce a prodej rozvaděčů. Zárukou kvality je to, že jsou na trhu již skoro 30 let, nabízí široký sortiment produktů a dokážou vám odborně poradit. Samozřejmostí je také výroba rozvaděčů na míru podle přání zákazníka.

Nelehká rozhodnutí týkající se rozvaděčů? Nechte si poradit

Potřebujete-li vysvětlit pojmy z oblasti elektro nebo jen nezávazně poradit, určitě se nebojte obrátit na profesionály. Samozřejmě se můžete věnovat i samostudiu, ale není nad radu od skutečného odborníka. Při volbě nového rozvaděče před vás bude totiž postaveno několik zásadních rozhodnutí. Budete muset volit materiál, ze kterého bude rozvaděč vyroben a také způsob, kterým bude rozvaděč zamčen. V případě, že se bude v rozvaděči nacházet hlavní jistič, bude nezbytné, abyste se uměli do rozvaděče v případě výpadku proudu dostat a jistič nahodit zpět do původní polohy.

kvalitni rozvadece nechte si pri jejich vyberu poradit a nakupujte pouze u odborniku 1

Nejlepší materiál rozvaděče?

Volba toho správného materiálu je klíčová. Plastové rozvaděče bývají odolnější vůči vnějším vlivům oproti rozvaděčům kovovým. Ovšem až na nerezový plech, který se dá k výrobě rozvaděče také použít. Ten má totiž oproti ostatním kovům navrch, protože nekoroduje. Skutečná otázka tedy zní: plastový nebo nerezový plechový rozvaděč?

Plast versus nerezový plech

Pokud je plastový rozvaděč umístěn na přímém slunci, může u jeho vnějších částí docházet k postupném zvětrávání. Je-li ovšem tento proces zvětrávání zachycen včas, lze jej zmírnit a zabránit jeho návratu ochranným nátěrem nebo nástřikem speciální barvy. Hlavní nevýhodou nerezových plechových rozvaděčů, které jsou vysoce odolné, je jejich vysoká pořizovací cena. Při rozhodování je proto nutné vzít v potaz také finanční stránku. Chcete-li ušetřit, ale zároveň si pořídit kvalitní rozvaděč, investujte do plastového provedení rozvaděče a pokud je to možné, nechte jej nainstalovat do stínu.

Nákup a výběr rozvaděče může být zdlouhavý proces. Pokud ale přesně víte, co chcete a jaké vlastnosti jsou pro vás nejdůležitější, bude pro vás výběr rozvaděče snadný. Při rozhodování se nebojte poprosit o pomoc a radu odborníky a nakupujte pouze u kvalitních prodejců, kteří nabízí certifikované a ověřené rozvaděče, které splňují veškeré nezbytné normy.

Zdroj obrázku 1: Roman Zaiets / Shutterstock.com
Zdroj obrázku 2: Rido / Shutterstock.com