Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.zstyl.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
Seznamte se s hlavními přednostmi vinylových podlah VEPO - ZSTYL.CZ

Seznamte se s hlavními přednostmi vinylových podlah VEPO

podlahy
Seznamte se s hlavními přednostmi vinylových podlah VEPO

V současnosti se na trhu nachází nepřeberné množství produktů ze zahraničí. Pokud ale chcete kvalitní vinylovou podlahu, máte na výběr i z českých výrobků. Populární volbou je vinylová podlaha VEPO od české společnosti Fatra, která vám bude spolehlivě sloužit mnoho let, protože se vyznačuje mimořádnou odolností.

Výrobce Fatra dokonce věří vinylovým podlahám VEPO natolik, že na ně dává 10 let záruku.

Za nadstandardní odolnost částečně může i speciální konstrukce vinylové podlahy, která se skládá z více vrstev. Každá úroveň má unikátní vlastnosti a dohromady tvoří skutečně kvalitní podlahu, která navíc i skvěle vypadá. Díky moderní technologii je nášlapná vrstva opatřená dezénem, který pomáhá věrohodně napodobit přírodní materiály.

Z funkčního hlediska je nesmírně důležitá i skelná stabilizační mřížka, která vinylové podlaze dodává rozměrovou stálost a stabilitu. Dokonale se hodí i pro podlahové vytápění.

Hlavní výhody vinylové podlahy VEPO

Předností má podlaha celou řadu. Už na začátku jsme zmínili mimořádnou odolnost. K tomu musíme dodat, že vinylová podlaha VEPO není odolná pouze proti poškrábání, ale i vůči vodě. Proto se může klidně instalovat i do místností s vysokou vlhkostí. Díky odolnosti je vinylová podlaha VEPO vhodná i pro kolečkové židle.

Mezi výhody musíme zařadit i širokou nabídku dekorů, ze kterých si zaručeně vybere i náročný zákazník. Imitace přírodních materiálů je až neskutečně věrohodná. Když po vinylové podlaze VEPO přejedete rukou, ucítíte dokonce vystouplé letokruhy. Taková podlaha pomůže navodit příjemnou atmosféru v jakémkoliv interiéru.

Potěší navíc i lidi, kteří myslí na životní prostředí. Vinylová podlaha VEPO se vyrábí ze 100% ekologicky recyklovaného materiálu.

vinylove podlahy vepo 1

Další přednosti vinylové podlahy VEPO zmíníme alespoň v bodech:

• vhodná pro alergiky,
• vhodná pro podlahové vytápění,
• zdravotně nezávadná,
• výborný poměr mezi kvalitou a cenou,
• snadná údržba,
• rozměrová stálost,
• český výrobek.

Technické specifikace vinylové podlahy VEPO

• Formát dílců: 1200 × 180 mm
• Tloušťka podlahy: 2 mm
• Tloušťka nášlapné vrstvy: 0,4 mm
• Dodáváno v balení: 21 ks / 4,54 m2

Snadná údržba vinylové podlahy

Konečně si můžete pořídit podlahu, která se velice snadno uklízí, takže vám zbyde mnohem více času na rodinu a na vaše koníčky.

Kouzlo spočívá v unikátní ochranné vrstvě PUR, která brání nečistotám v usazování. Na běžný nepořádek bohatě postačí koště nebo vysavač. Na horší špínu se vyplatí použít speciální čisticí prostředky na PUR vrstvu, které ale nesmíte zapomenout naředit vodou podle instrukcí na etiketě. Potom už se můžete pustit do mokrého stírání a během pár vteřin už budete mít zase krásně čistou podlahu.

Na závěr už vám chybí asi jediná informace. Vinylové podlahy VEPO si můžete pořídit třeba u ověřeného prodejce Plancher, který se už více než 14 let zabývá podlahami.

Doporučené články