Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.zstyl.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
Univerzální kus nábytku vhodný kamkoliv? Vsaďte na komodu! - ZSTYL.CZ

Univerzální kus nábytku vhodný kamkoliv? Vsaďte na komodu!

komoda
Univerzální kus nábytku vhodný kamkoliv? Vsaďte na komodu!

Hledáte univerzální kus nábytku, který se bude hodit do jakékoliv místnosti a zároveň nebude sloužit jen k jedné konkrétní věci? Pak vsaďte na komodu!

Zdá se vám tento doplněk domácnosti staromódní či nepraktický a nehezký? Pak se rozhodně mýlíte. Jen se podívejte, jak se dá komoda kouzelně využít.

Praktická po všech stránkách

Komoda je naprosto dokonalý vynález. Díky množství šuplíků a přihrádek slouží jako skvělý úložný prostor. Zásuvky jsou praktické a dobře se v nich hledá. Dokáží pojmout neskutečné množství věcí. Kromě typických zásuvek mohou obsahovat i skříňku s klasickými dvířky. Horní desku komody zase můžete využít jako odkládací plochu nebo výstavku zarámovaných fotografií rodiny či sbírky nejrůznějších propriet či rodinných cenností.

Navíc ji můžete postavit téměř kamkoliv. Může stát stejně dobře jako solitér uprostřed stěny, pod oknem či jako součást obývací či ložnicové stěny.

Do jakékoliv místnosti

Díky této své praktičnosti se hodí opravdu do jakékoliv místnosti. V předsíni může sloužit k ukládání různých drobnějších kousků oblečení jako rukavic, čepic, šátků, čelenek apod., ale také různých tašek, batohů, kabelek, deštníků… Prostě všeho možného, co můžete potřebovat těsně před odchodem z domu a nechce se vám kvůli tomu už vyzouvat a hledat po domě.

V obýváku naopak krásně nazdobená a stylová komoda dokáže nadělat spoustu parády. Dá se pořídit v nejrůznějších stylech. Ať už jste milovníky venkovského, skandinávského, provensálského, romantického či boho stylu, jistě najdete tu pravou komodu. Podívat se můžete například na https://drevenakrajina.cz/cs_CZ/c/Komody/105.

Navíc skvěle poslouží i jako úložný prostor. Pokud zvolíte komodu s dvířky, vejdou se do ní i objemnější věci, jako například deky či peřiny pro návštěvy. Zásuvky zase můžete rozdělit všemožnými organizéry a využít pro ty nejrůznější drobnosti, které doteď neměly své místo.

V ložnici si komoda rozhodně najde uplatnění jako skříň například na oblečení, prádlo či ložní povlečení a ručníky. Na horní desku můžete umístit třeba zrcadlo a do horní zásuvky krémy, šminky a různé další zkrášlovací přípravky. A nebo tuto horní desku komody můžete využít jako prostor na svícny a svíčky pro romantické večery ve dvou.

Nejlepší materiál pro komodu? Rozhodně masiv!

V dnešní době je velký výběr materiálů snad pro každý druh nábytku. Vybírat můžete z levnějších i dražších kousků. Pro stylovou komodu je ale rozhodně nejtypičtějším a nejcharakterističtějším materiálem masivní dřevo.

Rozhodně není důvod se lekat vyšší ceny, která vás při vybírání té nejlepší komody může překvapit. Tento materiál si ji právem zaslouží. Je totiž výrazně kvalitnější a má o mnoho delší životnost než jeho náhražky. Zdánlivě vyšší investice se vám tedy brzy vrátí.

A co se týká designu, není žádný problém si vybrat přesně podle vašich představ. Komoda může být v barvě konkrétního dřeva, ale může být i čistě bílá. Také není problém, aby obsahovala prosklené části. Vybírat tak můžete opravdu z nejrůznějších designů a stylů. Nová komoda vaši domácnost skvěle doplní.