Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.zstyl.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
Klasika, moderna nebo retro? Vypínače si dnes můžete vybrat podle vkusu - ZSTYL.CZ

Klasika, moderna nebo retro? Vypínače si dnes můžete vybrat podle vkusu

vypínače
Klasika, moderna nebo retro? Vypínače si dnes můžete vybrat podle vkusu

Proč bychom se měli při zařizování interiérů omezovat, když to není nutné? Takové detaily, jako jsou vypínače si zaslouží stejnou pozornost jako jiné prvky interiéru, a proto je i jejich výběr opravdu široký.

Jak vypadá váš domov, kancelář nebo provozovna? Jde spíš o klasicky zařízené prostory, nebo tíhnete k nějakému stylu? Luxusní, moderní, retro i jakékoli další styly si zaslouží vyladění do posledního detailu. Myslete i na styl vypínačů, které jsou sice malou, ale každodenně využívanou součástí interiérů. Abyste si mohli vybrat to pravé, najdete v nabídce společnosti Tympol Plus vypínače v řadě zajímavých provedení. Níže jsme pro Vás vybrali ty nejoblíbenější.

Klasika v novém kabátku

V jednoduchosti je krása, a i obyčejné vypínače dokáží nadělat parádu. Pokud se spokojíte s málem a nepotrpíte si na zbytečnou honosnost nebo originalitu, budou pro vás jako dělané vypínače řady OPÁL. Jejich jednoduchý design s jemnými liniemi se hodí do jakéhokoliv interiéru a určitě s nimi nic nezkazíte. Vypínače jsou dostupné v několika provedeních – v bílé, černé nebo béžové barvě, v metalických odstínech, v chromovém designu nebo se vzhledem dřeva.

klasika moderna nebo retro vypinace si dnes muzete vybrat podle vkusu 1

Buďte moderní ve všech směrech

V moderních interiérech se uplatňují strohé linie a jednoduchost. S tímto stylem si budou skvěle rozumět vypínače PRÉMIUM, jejichž tvar s přímými liniemi do moderního interiéru krásně zapadne. Podle potřeby si můžete vybírat z elegantního bílého provedení, vypínače s dřevěným dekorem, v metalickém provedení nebo v moderním dřevěném pojetí.
Luxusní detaily dovedou prostor k dokonalosti

klasika moderna nebo retro vypinace si dnes muzete vybrat podle vkusu 2

Když chcete něco víc a nabídka klasických vypínačů vás neoslovuje, můžete se spolehnout na vypínače v luxusním provedení. Řada vypínačů MAGIC je připravena pro všechny náročné zákazníky. Jedinečnost vypínačů spočívá v možnosti vybrat si kombinaci vnitřních rámečků a klapek v několika provedeních. Zkombinujte si bílou nebo béžovou barvu, vzhled dřeva, metalízu nebo originální skleněné provedení. Chromové vnitřní rámečky působí opravdu luxusně.

klasika moderna nebo retro vypinace si dnes muzete vybrat podle vkusu 3

Retro je stále IN

Výjimečnost může spočívat i v zajímavě pojatém vypínači. Zkuste vytvořit kontrast v podobě retro vypínače. Nebo naopak doplňte retro interiér nebo interiér starých chalup o stylový retro vypínač. Uvidíte, že s páčkovým retro vypínačem v bílé nebo černé barvě budete spokojeni.

klasika moderna nebo retro vypinace si dnes muzete vybrat podle vkusu 4

Všechny zmíněné řady vypínačů si můžete prohlédnout a případně i zakoupit na e-shopu ZDE.