Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.zstyl.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
Vyberte si kvalitní povlečení z udržitelného materiálu - ZSTYL.CZ

Vyberte si kvalitní povlečení z udržitelného materiálu

povlečení
Vyberte si kvalitní povlečení z udržitelného materiálu

Že vás láká představa povlečení, které bude jednak během spánku hýčkat vaši pokožku a jednak bude šetrné k naší planetě? Odpovědí na vaše představy je luxusní povlečení vyrobené z udržitelného materiálu cPLA Nilmore®. Co je to materiál cPLA Nilmore® a s jakým povlečením se vám bude skvěle usínat?

Co to je materiál cPLA Nilmore®?

Materiál, který se dá nazvat materiálem budoucnosti. Právě to je textilie cPLA Nilmore®, jež je udržitelná. A co se vlastně pod zkratkou cPLA Nilmore® skrývá? Cirkulární polylaktid, tedy jinými slovy bezvodá vysokomolekulární podoba kyseliny mléčné. Tento inovativní materiál se získává z obnovitelných zdrojů, nejčastěji se jedná o kukuřici nebo cukrovou třtinu, přičemž je výtěžnost materiálu až 8krát vyšší než u bavlny.

Další výhody tkaniny cPLA Nilmore®

Materiál cPLA Nilmore® se vyznačuje lehkostí, prodyšností a snadnou údržbou. Na těle je velmi příjemný, je netoxický a antialergenní, a je tak vhodný i pro osoby s citlivou pokožkou. Má také skvělé termoregulační vlastnosti, což znamená, že v létě příjemně chladí a v zimě naopak hřeje. Pyšní se i rychleschnoucí schopností. Po vyprání nebudete muset používat sušičku prádla, čímž ušetříte energii a ruku v ruce s tím i přírodu. Z tohoto unikátního materiálu vyrábí luxusní povlečení česká značka Stella Ateliers.

Recyklace tkaniny cPLA na Nilmore® Circular Pointu

Materiál cPLANilmore® podává pomocnou ruku přírodě tím, že je plně udržitelný. Až vám povlečení doslouží, můžete ho zanést do Nilmore® Circular Pointu, který se nachází na prodejně značky Stella Ateliers v Příbrami. Vyprané povlečení stačí jen odevzdat a značka už se postará o to, aby se povlečení zrecyklovalo a vyrobilo se z něj nové povlečení ve stejné kvalitě, přičemž je možné ho recyklovat stále dokola. Povlečení můžete zanést také na kterýkoliv jiný Nilmore® Circular Point v ČR.

Tipy na luxusní udržitelné povlečení

Pokud vás udržitelné povlečení z materiálu cPLA Nilmore® zaujalo, máme pro vás dva tipy na povlečení, jež je šetrné k přírodě a zároveň velmi příjemné na dotek.

TIP: cPLA Nilmore® HEDVÁBÍ

Elegantní lomenou bílou barvou se vyznačuje recyklovatelné povlečení cPLA Nilmore® HEDVÁBÍ s praktickým zapínáním na zip. Nejenže je toto povlečení vyrobeno z udržitelného materiálu, ale je také baleno do tašek z BIO bavlny.

vyberte si kvalitni povleceni z udrzitelneho materialu 1

TIP: cPLA Nilmore® JERSEY

Naším dalším tipem na povlečení z udržitelného materiálu je povlečení cPLA Nilmore® JERSEY v přírodní bílé barvě ozdobené jemnými detaily v podobě béžové paspulky a decentní výšivky loga značky. I toto povlečení vám přijde zabalené v kvalitní tašce z BIO bavlny. Věděli jste, že si můžete z BIO bavlny pořídit i povlečení? Více v článku Proč si pořídit povlečení z BIO bavlny

vyberte si kvalitni povleceni z udrzitelneho materialu 2