Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.zstyl.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
Bogner – nová kolekce podzim/zima 2013 - ZSTYL.CZ

Bogner – nová kolekce podzim/zima 2013

Bogner
Bogner – nová kolekce podzim/zima 2013

S nadcházejícím podzimem přichází ten pravý čas pro oblečení Bogner, vyznačující se použitím kvalitních odolných materiálů a odvážným stylem.

Nová kolekce sestává z příjemných látek, které vás zahřejí i za sychravých dní a jež svým elegantním vzhledem efektně doplní váš šatník. Prostoupení pestrými barvami a nápaditými vzory zaručí originálnost vašeho outfitu při každé ať už méně či více formální události. Kolekce se mimo výjimečného vzhledu, který ocení především milovníci městského a rušného společenského života, zaměřuje také na sportovní aktivity, k nimž přináší řadu praktických a komfortních designových kusů.

Jako každý rok představuje Bogner kolekci v několika samostatných liniích: Sônia Bogner, Bogner Woman, Bogner Man, Bogner Sport a Bogner Fire & Ice.