Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.zstyl.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
Dámská a pánská kolekce DENIM SPECIAL od února u s.Oliver - ZSTYL.CZ

Dámská a pánská kolekce DENIM SPECIAL od února u s.Oliver

DENIM
Dámská a pánská kolekce DENIM SPECIAL od února u s.Oliver

Máte rádi džínovinu? Pak je kolekce DENIM SPECIAL německé módní a lifestylové značky s.Oliver připravena přesně pro vás.

Právě teď v únoru jsou regály i výlohy prodejen s.Oliver doplňovány o speciální denimové artikly z dámské a pánské produktové řady s.Oliver Casual. Oblečení z denimu však sehraje důležitou roli ve všech kolekcích pro období Spring&Summer 2014. Nabídka zahrnuje zejména džíny různých střihů, odstínů i barev, dámské overaly a kalhoty s laclem, denimové košile a bundy či vesty a kraťasy.

S čím a jak denimovou módu vhodně kombinovat?

Základními barvami jsou khaki, modrá a šedá, které lze odlehčit krémovou, béžovou a bílou. Určitě neuděláte chybu, osvěžíte-li je odstíny purpurové a ibiškově červené. Dále je lze doplnit o delfskou modrou, neonové barvy či sytě růžovou. Alternativou k růžové může být i tyrkysová a limetková. Potrpíte-li si na vzory, pak se u s.Oliver setkáte zejména s motivem kostky ve svěžích a pestrých barvách. Exkluzivitu mezi použitými materiály dostává nově a svěže zapracovaný kašmír. Dalším důležitým prvkem jsou inkoustové a indigo potisky, hesla a háčkované a krajkové zdobení. Mezi střihy džínových kalhot se objevují zejména pohodlné skinny jeans s vyšším pasem a extra zúženými nohavicemi, "slimky" se standardním pasem a úzkými či rovnými nohavicemi, klasický střih s rovnými nohavicemi nebo chinos s nízkým pasem, O-střihem a ohrnutými nohavicemi. Velmi oblíbené zůstávají denimové overaly!

V pánských kolekcích sehrává důležitou roli šedá, písková, béžová, odstíny modré, hnědá či oranžová. Džíny pořídíte klasické i barvené či s bělenými a opranými efekty. Postupně se začnou objevovat také kraťasy. Trička s krátkým i dlouhým rukávem osvěžují potisky či nápisy. Výrazným prvkem kolekce jsou i džínové vestičky různých střihů. Není nad casual outfit v podobě džínových kalhot, pískového trička s potiskem a ležérního tmavě modrého či šedého sáčka.

Přes obecná doporučení a trendy však záleží pouze na vás, s čím a jak vybranou módu skombinujete. Nebudete-li si třeba jistí, u s.Oliver vám bude k ruce ochotný personál, který vám s doladěním outfitu do úplné dokonalosti pomůže. Těšit se lze i na slevový týden, ve kterém denimové artikly pořídíte ještě výhodněji.

s.Oliver Casual