Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.zstyl.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
4 tipy na populární značky skate oblečení a obuvi - ZSTYL.CZ

4 tipy na populární značky skate oblečení a obuvi

Skateboarding
4 tipy na populární značky skate oblečení a obuvi

Pokud jste propadli skateboardingu a chcete si tohle umění užít opravdu na maximum, pak se určitě chcete oblékat jako pravý skejťák/pravá skejťačka. A to je samozřejmě v pořádku, protože díky skate oblečení, obuvi a doplňkům vyjádříte svou vášeň pro jízdu na „skejtu“ a dodáte tak každé jízdě ten správný šmrnc.

V dnešní době je opravdu z čeho vybírat, pokud jde o značky zaměřující se na stylovou a moderní skate módu. Proto pro vás máme 4 tipy na populární značky oblečení a obuvi, do kterých se určitě zamilujete na první pohled. Všechny zmíněné značky si můžete zakoupit na skateshopu Ambassadors.eu.

Rollerbones

Tahle značka myslí především na dámské publikum, protože se zaměřuje zvláště na dámská trička a tílka. Rollerbones dává do každého oblečení kousek sebe. Skate trička i tílka jsou nejen velmi příjemná na těle a skvěle se nosí, ale zároveň je zdobí zajímavé potisky nebo cool nápisy, díky kterým budete ve skate světě nepřehlédnutelná.

Ambassadors

Další velmi populární značka, která má ve skate světě hrdé jméno a jen málokdo by ji neznal. Značka Ambassadors jednoznačně patří mezi největší tahouny a esa na tuzemské skateboardingové scéně a nelze ji upřít, že nám rozhodně má co nabídnout. Zajímavostí u této značky je, že má nejen svou vlastní kolekci skate produktů, ale i vlastní tým plný známých hvězd – pod touto značkou jezdí například Martin Pek nebo Maxim Hrabanec.

Black Label

Značka Black Label spatřila světlo světa již v roce 1988 a je tu s námi již úctyhodnou dobu. Za léta svého působení na trhu si vydobyla silnou corovou image, což z ní dělá unikátní a naprosto originální značku, jež musíte milovat. I tato značka má velkou kolekci stylových kousků a i ona se může pyšnit hvězdnými jmény, které se k ní pojí – zmínit můžeme například Omara Hassana nebo Christe Troye.

Chocolate

Ne nebojte se, nejedná se o značku, která by vyráběla čokoládu a jiné sladké dobroty. Zasvěcenější totiž vědí, že jde o cool značku, která funguje již od roku 1994 a která kromě špičkových desek vyrábí i skate oblečení, ve kterém zkrátka chcete být vidět.