Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.zstyl.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
4 trendy, které musíte vyzkoušet - ZSTYL.CZ

4 trendy, které musíte vyzkoušet

Pepe Jeans
4 trendy, které musíte vyzkoušet

Nová sezóna láká k obnově šatníku a zkoušení nových trendů. Také se nemůžete dočkat, až se na podzim zkusíte proměnit v někoho nového? Chcete vyzkoušet něco neokoukaného, a přesto si zachovat svůj vlastní styl? Máme pro vás hned 4 tipy!

Zvonáče jsou opět na vrcholu: Zakomponujte je do svého šatníku také

Ano, je to tak. Kalhoty do zvonu, které jsme oblékali před deseti lety, jsou jasným hitem sezóny. Krásně lichotí každé postavě, široké nohavice navíc vyváží i širší boky. Před lety jsme je nosili proklatě nízko, ale teď se nosí v mnohem lichotivější podobě – s vysokým pasem. Ta krásně zeštíhlí a protáhne postavu a s vysokými podpatky vás promění ve hvězdu přehlídkových mol. Potřebujete ještě další argumenty?

Tip: Kvalitní značkové džíny najdete na eshopu Pepe Jeans, kde na vás kromě aktuální dámské kolekce čeká také nová dětské i pánská kolekce Pepe Jeans.

Krajka a retro sedmdesátky

Móda sedmdesátých let ovládla letní ulice, ale ani na podzim z výsluní neustoupí. Takže pokud jste sedmdesátkám nepodlehli v létě, na podzim už určitě neodoláte. Široké plsťové klobouky, kulaté brýle, kožené doplňky a něžná krajka – to k sedmdesátkám zaručeně patří a na podzim v takových kouscích zaručeně zazáříte.

Tip: Zkuste kromě aktuálních kolekcí nakouknout do maminčina šatníku, nebo zkuste zaútočit na sekáče. Mrkněte také na značkové oblečení ve slevě, kde najdete oblečení z minulé sezóny, které je ale stále aktuální.

Nejen pro extravagantní odvážlivce: Overaly

Overaly jsou hravé, praktické a momentálně také extrémně módní. Na léto jsou ideální tzv. rompery – overaly s velmi krátkými a širokými nohavicemi, které vypadají na první pohled jako šaty. Mohou si je ale dovolit výhradně jen ženy s bezchybnou postavou. 

Tip: Pokud se takovou postavičkou nemůžete pochlubit, vyzkoušejte overal s dlouhými nohavicemi. Působí elegantně, je pohodlný a můžete k němu obout lodičky i tenisky!

Třásně, třeste se!

Společně s trendem sedmdesátých let se vrátil také trend třásní. Ať už na kabelkách, botách, nebo třeba na plavkách – třásně zkrátka frčí. Kabelka s třásněmi nebo kotníčkové boty dokonale oživí každý podzimní outfit!