Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.zstyl.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
Citron a jedlá soda - velice účinná směs pro ochranu zdraví - ZSTYL.CZ

Citron a jedlá soda - velice účinná směs pro ochranu zdraví

jedlá soda
Citron a jedlá soda - velice účinná směs pro ochranu zdraví

Na základě laboratorních experimentů, provedených od roku 1972 až do dnešní doby bylo prokázáno, že citron ničí rakovinné buňky až u 12 druhů rakovin.

Zabraňuje metastazování nádorových buněk, může být účinnější než adriamycin, chemoterapie a antiseptikum.

Opravdu je citron tak účinný?

Citron, vypadá jako kyselá záležitost. V lidském těle se ale mění na zásadité prostředí. Zmírňuje trávicí potíže, pálení žáhy, nadouvání, zácpu i nevolnost. Citronová šťáva brání i tvorbě ledvinových kamenů, má vysoký obsah vitamínu C, B a je přírodním antiseptikem.

Citron má anti- karcinogenní vlastnosti, protože obsahuje limonoidy, což jsou fytochemikále objevené v celé řadě citrusových plodů. Taktéž se používá na vyváření PH lidského těla. Krev má snahu býti neutrální, pokud tělu nedodáváme dostatek zásaditých látek, bere si je z našeho těla. Pak vám vypadají, zuby, vlasy, dostanete osteoporózu,… O tom je studie a výsledky celoživotní práce MUDr. Karla Erbena, se kterým jsem měl tu čest potkat se osobně. A tím pádem lze diagnostikovat a léčit Civilizační choroby předem. Citron je jedním z bezpečných dodavatelů zásaditých látek do lidského těla.

Citron má i silný antimikrobiální účinek. Proto se třeba i citronová kůra, než ji vyhodíte, výhodně využívá jako čistící - dezinfekční prostředek v domácnostech. Citron má vliv proti bakteriálním a houbovým nemocem. Dokáže léčit i vnitřní parazity a regulovat tlak krve. Snižuje i stres.

Jak se to dávkuje?

200 ml citronové šťávy smíchat ve sklenici se lžičkou jedlé sody před snídaní.

Můj známý již několik let na svačinu vypije 2 citrony, vymačkané do sklenice. Cítí se, po takové dávce, velmi svěží.

Autor: Ing. Pavel Sýkora
Zdroj:www.masterenergy.cz 

Související články:
Nejlepší šampon
Sirup na hubnutí