Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.zstyl.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
Homocystein. Civilizační nemoci. Biochemické zdraví. - ZSTYL.CZ

Homocystein. Civilizační nemoci. Biochemické zdraví.

raw - food
Homocystein. Civilizační nemoci. Biochemické zdraví.

Přednášky MUDr. Karla Erbena jsou bombastické. Neplést s pohádkářem Karlem Jaromírem Erbenem. Civilizační nemoci, snad ve všech rodinách, bují nevídaným tempem. Alergie, atopické ekzémy, astma, Parkinson, Bechtěrejev, rakoviny ... Je homocystein řešením?

Homocystein. Proč to tak je?

Podle p. doktora, za posledních 50 let, kleslo množství minerálů a vitamínů v potravinách o 80 %. Již po válce se v USA válečný průmysl přeorientoval na potravinářství a zemědělství. V Evropě o 5 let později. Průmyslová hnojiva jsou drahá. A navíc nejsou komplexní. Podporují tedy tvorbu hmoty, nikoliv výživných látek v zelenině a ovoci. Své vykonaly i kyselé deště, které z půdy rozpustily a vyplavily minerály. Výsledkem tedy je, že zelenina v supermarketech, by se spíše měla nazývat vláknina.

Perfektní práci odvedl farmakologický průmysl. Rychle diagnostikoval, analyzoval a začal produkovat chemické vitamíny. Jenže ty, na rozdíl od přírodních, nejsou komplexní. Jsou tedy mnohem méně účinné. A zájmem tohoto průmyslu je, aby člověk zůstal závislý na jejich produktech.

A co je homocystein?

Jo je látka, která je přítomná ve všech buňkách. Má tam svou práci. Pokud ale stoupá její množství, dochází k rozvoji civilizačních nemocí.

A jak se homocystein?

Velký vliv má vitamín B6 a B12, a kyselina listová. Jinak ovšem je obrovská rozdíl, mezi zeleninou pěstovanou průmyslově a doma na zahrádce hnojenou hnojem. 

Poslechněte si přednášku. S naší stravou opravdu asi nebude všechno v pořádku. Již Paracelsus říkal: „Vaše potrava budiž vám Vaším lékem".  

Autor: Ing. Pavel Sýkora
Zdroj:www.masterenergy.cz

Související články:
Lisování obilných a zeleninových šťáv
Jak vypěstovat 2000 rajčat na 1m2
Akvaponický skleník