Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.zstyl.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
Můj plot, moje hradba - ZSTYL.CZ

Můj plot, moje hradba

plot
Můj plot, moje hradba

Říká se můj dům, můj hrad. V tom případě mohou být plot mohl být považován za nedobytnou hradbu. Určitě je minimálně částečnou ochranou před nevítanými návštěvníky, ale řada typů oplocení je také estetickým prvkem, který dotváří celkový vzhled domu a zahrady, které obklopuje.

Ať už se rozhodnete pro jakýkoli typ oplocení, ve firmě Kovovýroba Pokorný, vám pomohou s jeho realizací, protože jsou schopni vyrobit a také namontovat ploty ze všech obvyklých druhů materiálů. Pokud se nějakou jeho část, třeba pletivo, rozhodnete koupit samostatně není to problém, i když firma dodává veškeré komponenty za co nejvýhodnější ceny, kterých lze na současném trhu docílit.

Nechte si poradit

Samozřejmostí je také, že vám pracovníci firmy Kovovýroba Pokorný doporučí, jaký plot nejlépe odpovídá vašim požadavkům. Vyrábějí, dodávají a také montují ocelové, dřevěné či plastové ploty, dále ploty z plechových polí, nebo oblíbené drátěné ploty jak z pletených, tak i svařovaných pletiv. Můžete si vybrat také ploty kombinující různé materiály, třeba betonovou podezdívku s dřevem, pletivem či plechem a další varianty. Kromě podezdívek firma umí samozřejmě také nosné sloupy a sloupky jak z betonu, tak i z oceli. K plotu patří i branky, brány a vrata, a také ty mohou mít výplň vyrobenou z různých materiálů (plech, pletivo, dřevo), nebo z jejich kombinace.

Pletivo podle výběru klienta

Firma si montuje do plotů různé druhy pletiva, a to pozinkované, ocelové, poplastované, případně pletivo potažené bužírkou, a to s oky o velikosti od 10 do 50 mm. Pletené varianty jsou buď čtyřhranné, nebo šestihranné, svařované jsou jen čtyřhranné. Firma dodává také oplocení stavenišť z lesnické pletiva „Bulwark“, které má nízkou pořizovací cenu, ale splňuje všechny podmínky pojišťoven na zabezpečení podobných prostor. Montuje také elektrické ohradníky. Ploty a oplocení pro soukromé i komerční objekty firma dodává na klíč.

Firmu Kovovovýroba Pokorný najdete v obci Krahulov, jen 5 km od města Třebíč.