Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.zstyl.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
Protipožární a bezpečnostní dveře - ZSTYL.CZ

Protipožární a bezpečnostní dveře

bezpečnostní dveře
Protipožární a bezpečnostní dveře

Abychom maximalizovali naše bezpečí, bezpečí našich blízkých a také bezpečí svých věcí v objektu, můžeme jej vybavit celou řadou zabezpečovacích systémů, nejčastěji na bázi elektroniky. 

Elektronika však nikdy plně nenahradí poctivý kus materiálu, který nabízí protipožární a bezpečnostní dveře, které by neměly chybět v žádném objektu. Mnoho lidí na ně však zapomíná, a přitom se jedná o cenově dostupnou a velmi spolehlivou cestu, jak se ochránit.

Bezpečnostní i protipožární dveře jsou vyráběny z těch nejlepších materiálů, které mají za úkol odolat těm nejtvrdším podmínkám, ať už maximálnímu žáru, nebo vysoké fyzické námaze. Každé dveře jsou zkonstruovány z homologovaných součástek, které dohromady tvoří ucelený výrobek skvěle plnící funkci, pro kterou byl určen, a to chránit. 

Protipožární dveře se postarají o zamezení šíření požáru z vedlejších prostor a také do objektu nevpustí žádný dým. Bezpečnostní dveře pak mají za úkol odolat každému fyzickému útoku na samotný zámek dveří, či dveře jako takové. Jedná se o jeden z nejlepších způsobů, jak odradit zloděje od snahy vloupat se do našeho bytu či domu, a ochránit tak náš cenný majetek. 

Protipožární a bezpečnostní prvky dveří lze nejrůzněji kombinovat a vybírat si můžete také z nabídky zámků. Bezpečnostní dveře jsou dodávány s rozvorovými zámky, které odolají i zkušenému expertovi. Protipožární dveře lze vybavit zámky štítkovými, rozetovými či panikovými. Zároveň se také vkládají do ocelové zárubně pro maximalizaci jejich funkčních vlastností. 

Pokud tedy chcete chránit svůj majetek a své zdraví, neváhejte a pořiďte si tyto dva typy dveří. Jedná se o efektivní a nenáročný způsob zabezpečení. A zabezpečit je vždy lepší před, než až po samotné události. Vždyť zdraví a domov je to nejcennější, co v životě máme.