Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.zstyl.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
Pár skvělých nápadů, co s přepravními kontejnery - ZSTYL.CZ

Pár skvělých nápadů, co s přepravními kontejnery

kontejnery
Pár skvělých nápadů, co s přepravními kontejnery

I když spousta lidí neuvažuje o tom, jak moc přepravní kontejnery ovlivňují jejich každodenní život, ti kteří se kontejnery zabývají, je vidí všude (je to jako koupě nového auta, pak ho člověk také vidí na každém kroku) a uvědomí si, že mají neomezený potenciál během i po skončení jejich životnosti.

Během první fáze života tráví přepravní kontejnery většinu času na moři přepravováním téměř všeho, co si jen dokážete představit, od Číny až po Ameriku nebo Evropu, a zase zpět s jiným nákladem. Jakmile kontejner dosáhne konce této části své života, je mu často přidělen mnohem ušlechtilejší a kreativnější účel.

Zde je několik nápadů, jakým způsobem se dají kontejnery využít:

- bazény

Chcete si postavit opravdu originální bazén? Zkuste to s přepravním kontejnerem.

- hydroponické farmy

Kontejnery využijete i v případě, že chcete ve velkém pěstovat zeleninu či ovoce na zabezpečené hydroponické farmě.

- parkování automobilů / nákladních vozidel
Nad dvěma kontejnery umístěna střecha, která zajišťuje kryté parkování – přičemž v jednom kontejneru je dílna, v tom druhém a parkovací místo např. pro druhý vůz.

- nákupní centrum

Kontejnery rychle nabývají na oblibě po celém světě. Nákupní střediska z přepravních kontejnerů se objevují všude, od Las Vegas a Kalifornie až po Londýn přes celou Evropu.

- instalace moderního umění

Přepravní kontejner přeměněný na umění? Proč ne…

- bistra
- kavárny
- zábavní centra
- výstavní galerie
- a moho dalšího

Lidské myšlenky jsou omezeny pouze představivostí a kreativitou.

Přemýšlíte i vy nad nějakým svým životním projektem, ke ktrému byste využili takový kontejner? Realizace nebyla nikdy jednodušší než teď: obytné kontejnery, mobilní oplocení, mobilní wc.