Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.zstyl.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
Cvičení na nástroje v paneláku? S kytary.cz žádný problém - ZSTYL.CZ

Cvičení na nástroje v paneláku? S kytary.cz žádný problém

kytary.cz
Cvičení na nástroje v paneláku? S kytary.cz žádný problém

Chcete dobře umět na nějaký hudební nástroj, ale přijde vám, že v panelovém domě nebudete moci zkoušet snad na nic?

Stěny jsou tenké a každý hlasitější zvuk se hned nese o několik pater výš i níž. Řešení? V dnešní době už je z čeho vybírat, protože u elektronických nástrojů si můžete hlasitost nastavit podle potřeb.

Elektronické nástroje jsou řešením

Historie elektronických hudebních nástrojů se začala psát již na konci 19. století. Dnes existuje nepřeberné množství modelů všech různých nástrojů, které fungují na elektriku. Jejich hlavní výhodou je možnost nastavit si hlasitost nebo si dokonce připojit sluchátka. Následně všechno, co si zkoušíte, uslyšíte pouze vy sami.

Elektronické bicí

Nejoblíbenější nástroj v každé správné kapele. Udává rytmus a stará se o celkový dojem. Jenže cvičení na tento nástroj v hodně obývaných prostorách, jako je panelový dům, může být velmi problematické, až nemožné. Elektronická bicí souprava Alesis DM Nitro Kit tento problém řeší velmi elegantně. Má skladné rozměry, můžete na něm vykouzlit až 385 zvuků. Nabízí klasická rozhraní pro vstup i výstup zvuku. Velkou výhodou je možnost připojit sluchátka a neobtěžovat tak okolí.

Ani hraní na piano není problém

Digitální piano dokáže svými vlastnostmi a zvukem poměrně dobře nahradit piano klasické. Na výběr jsou obyčejná stage piana a klasická piana, která svým vzhledem věrně kopírují ta, která bychom mohli vidět u starších učitelů hry na piano. Výhodou těchto zařízení je opět možnost nastavit si hlasitost vydávaného zvuku. Na běžném digitálním pianu v nabídce kytary.cz navíc čekají desítky přepínatelných zvuků a rytmických stylů.

Elektronická bicí souprava Alesis DM Nitro Kit