Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.zstyl.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
Kvalitní zimní pracovní bunda je základ! Jak ji vybrat? - ZSTYL.CZ

Kvalitní zimní pracovní bunda je základ! Jak ji vybrat?

bunda
Kvalitní zimní pracovní bunda je základ! Jak ji vybrat?

Když přituhuje, není moc příjemné běhat venku v pracovní bundě, ve které mrznete a při prvním dešti nebo náznaku sněhových vloček jste promočení. Následné rýmičky, virózy nebo vážnější nemoci jsou nepříjemným následkem nekvalitního pracovního oblečení. O nepohodlí při práci ani nemluvě. Jak tedy vybrat bundu, ve které vám bude dobře i v zimě?

Zimní pracovní bunda musí být „fortelná“

Ať už trávíte celou pracovní dobu venku nebo se potřebujete jen občas dostat z místa na místo, vždy je super spolehnout se na pracovní zimní bundu, která vás ochrání před nepříjemnými vlivy počasí.

Nezapomínejte i na další vrstvy oblečení – více zde. Zateplenou zimní pracovní bundu vybírejte takovou, která:

●je vyrobena z odolných materiálů s dlouhou životností (polyester, kombinace PES a bavlny, softshell, Gore-Tex® apod.), kdy nehrozí rozpárání švů, rozedření na loktech nebo roztržení při prudším pohybu;
● má pohodlný střih, který vás nebude omezovat v pohybu;
●je dostatečně prodyšná, abyste se při prvním shýbnutí nezpotili a nenastydli;
●je kvalitně zpracovaná a obsahuje například zesílení v namáhaných částech (lokty, záda apod.);
● má dostatečné zateplení a ochrání vás dobře proti chladu;
● je nepromokavá;
● ochrání vás proti větru, je vybavena límcem a kapucou;
● má dostatek kapes na uložení všech potřebných drobností;
●disponuje reflexními prvky, které jsou zejména v zimních měsících potřebné kvůli zhoršené viditelnosti (dříve se stmívá, později rozednívá, často prší nebo sněží);
●má konce rukávů a spodní lem opatřené stahovací manžetou, tkalounem nebo pružnou gumou, abyste si mohli vše nastavit podle potřeby.

Kam vyrazit pro zimní pracovní bundu

Protože na zimní pracovní bundu bývají kladeny specifické požadavky, je ideální, když se po ní poohlédnete ve specializovaných prodejnách zaměřujících se na pracovní oděvy. Velmi dobrým příkladem je společnost TOMIS CZ, kde najdete široký výběr zateplených zimních pracovních bund i dalších pracovních oděvů a pomůcek, a to jak v kamenné prodejně, tak na e-shopu.

4 tipy na odolné pracovní zimní bundy pro řadu využití

 

Buďte dobře vidět za každého počasí

Je řada profesí, kdy se při práci pohybujete hlavně venku. Pro stavaře, silničáře, údržbáře, pracovníky složek IZS nebo lesníky se hodí reflexní zimní pracovní bunda ARDON®REF601 vyrobená ze 100 % polyesteru 300D Oxford s PU zátěrem. 2 horizontální, 2 vertikální a 2 reflexní pruhy na rukávech zajistí dostatečnou viditelnost. Bunda je nepromokavá a velmi pohodlná.

kvalitni zimni pracovni bunda je zaklad jak ji vybrat 1

Když potřebujete v práci vypadat dobře i v zimě

Pro některé pracovní pozice se nehodí obléknout klasickou pracovní bundu, protože je nutné například dobře reprezentovat firmu. Pro tyto příležitosti je připravena pánská pracovní zimní bunda DAYBORO typu pilot. Elegantní vzhled i praktičnost (materiál, podšívka i zateplení ze 100% polyesteru, prodyšnost 3000 g/m²/24 h, fleece v límci a kapuci, reflektivní prvky v barevném odstínu) dělají z této bundy příjemného společníka pro zimní pracovní dny.

kvalitni zimni pracovni bunda je zaklad jak ji vybrat 2

V mrazu oceníte praktičnost

Když je opravdu zima, ocení zejména dělníci, mechanici, pracovníci na stavbách nebo profesionální řidiči bundu, která odolá jak velkým nárokům na kvalitu, tak extrémním povětrnostním podmínkám. Pracovní zateplená zimní bunda EMERTON je určena i do náročných klimatických podmínek a ochrání vás až do teplot -40 °C. Pro vaši bezpečnost je bunda vybavena reflexními prvky a komfort zajišťuje odnímatelná kapuce na zip i hluboké multifunkční kapsy.

kvalitni zimni pracovni bunda je zaklad jak ji vybrat 3

Dámy, i vy buďte v teple

I dámské profese se nevyhýbají pobytu venku. Právě pro ženy byla navržena dámská zimní pracovní bunda MAX NEO LADY LIGHT ze 100% polyesteru. Tepelný komfort zajišťuje vnitřní izolace a podšívka z polyesteru. Aby bunda dobře padla, má elastický pas.

 kvalitni zimni pracovni bunda je zaklad jak ji vybrat 4

Zmíněné zimní pracovní bundy můžete zakoupit ZDE.

Nečekejte, až vám bude v práci doopravdy zima, vyberte si svou zimní pracovní bundu včas a vyzrajte na ošklivé počasí.