Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.zstyl.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
Letní outfity vás nemusí zruinovat - ZSTYL.CZ

Letní outfity vás nemusí zruinovat

Letní outfity
Letní outfity vás nemusí zruinovat

Léto je v plném proudu a ať už se chystáte k moři, do hor, nebo jen na chatu nebo chalupu, možná potřebujete trochu obnovit svůj šatník. Vzhledem k tomu, jak zdražily pobyty doma i v zahraničí, už mnoha lidem na nákup oblečení nezbývá moc peněz. Ale jde to udělat i finančně velmi výhodně. Není totiž uměním obléct se dobře a draze, ale dobře a výhodně. Řešením je návštěva outletu nebo second handu. Můžete si pořídit i značkové zboží za zlomek ceny a vyrazit třeba na letní party, nebo na pláž.

Máte hned několik možností, jak nakoupit dobře a za rozumné peníze. Můžete si vybrat některý z kvalitních second handů či outletů v blízkosti svého bydliště a tam si vyzkoušet oblečení osobně. Ale pokud se vám nechce čelit horku nebo naopak letním bouřkám, zvládnete to klidně i online, aniž byste museli opustit domov. Obě varianty prodeje nabízí například společnost Bellitex, která v České republice patří k nejvýznamnějším provozovatelům obchodů s kvalitním tříděným second hand oblečením. V jeho obchodech ale najdete i zcela nové modely oděvních značek z celého světa.

Stále rostoucí síť prodejen Bellitex aktuálně zahrnuje 37 klasických kamenných prodejen s dámským, pánským i dětským oblečením, obuví, módními doplňky, bytovým textilem a hračkami. K tomu navíc provozuje Bellitex také 20 takzvaných hrabáren. To jsou obchody s velkým množství pravidelně doplňovaného textilu. Jednotlivé kusy oblečení lze při troše štěstí koupit už od deseti korun, většina cen začíná na 35 korunách.

Dáváte-li přednost nakupování přes mobil, tablet či počítač, k dispozici je vám e-shop Bellitex. Ten má v nabídce pánské, dámské a dětské oblečení a nově také obuv. E-shop spojuje jak second hand, tak i outlet známých světových značek. Zboží je tříděno podle ceny, značky, materiálu, velikosti a také podle stavu, protože koupit si můžete oblečení buď nové bez visačky, s visačkou nebo použité, ale ve velmi dobrém stavu.