Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.zstyl.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
V prodejnách s.Oliver vrcholí nabídka letních kolekcí - ZSTYL.CZ

V prodejnách s.Oliver vrcholí nabídka letních kolekcí

oblečení
V prodejnách s.Oliver vrcholí nabídka letních kolekcí

Nabídka letních kolekcí s.Oliver to je inspirace pro dámy a pohodlí pro pány. Několik tipů k letní módě od značky s.Oliver

 Inspirace pro dámy


Letní kolekce letošního roku obecně ovládají neonové barvy, proužky, metalické odlesky či květinové motivy. Nesmrtelné a nenahraditelné džíny se letos nosí úzkého střihu, s různorodými potisky, pánského střihu, a pozor - opět se vracejí džíny s vysokým pasem! Chybu neuděláte ani s ohrnutými nohavicemi v kombinaci s kotníčkovou obuví. V kolekcích s.Oliver se střídá několik témat, například v tzv. Acapulco stylu je důraz kladen na kombinaci jasných a pastelových barev. Na své si přijdou příznivci potisků, nápisů, vzorů. Výhodou je možnost výběru z několika stylů, sportovně elegantního, odvážně mladistvého i pohodlného business stylu. 

s.Oliver


Pohodlí pro pány


V pánských kolekcích jsou pro letošek trendy klasické bermudy a pestré odstíny u oblečení, doplňků i obuvi. Čím dál více se do popředí dostává pohodlná ležérní móda, typická právě pro německou značku s.Oliver. Měkké pastelové barvy jsou kombinovány s námořnickou modrou a klasickou bílou, nechybí teplé přírodní odstíny, proužkované a kostkované košile, trička s potisky, „polo“ trička v letních odstínech či pohodlné plátěné kraťasy se vzorem a ohrnutými nohavicemi. Ani zde nelze opomenout denimové kousky, zejména sportovního nádechu a opraného vzhledu.