Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.zstyl.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
Kolekce Bogner Man jaro léto 2015 - ZSTYL.CZ

Kolekce Bogner Man jaro léto 2015

Bogner
Kolekce Bogner Man jaro léto 2015

Nová pánská kolekce vás zavede do divoké Afriky a pestrobarevné Indie, do dvou dechberoucích míst, kam se nepodíváte každý den. Linie odráží okouzlující atmosféru těchto vzdálených zemí, kterou ztělesňuje prostřednictvím jejich typických národních barev a použitých materiálů.

Zásadní roli hraje elegantní a zároveň přirozený vzhled, kvalitní materiály a přísný důraz na designové prvky. S létem spojené hřejivé barvy se prolínají celou kolekcí. Smaragdově zelená vyjadřuje tradiční indické oblečení, zatímco modrá a olivová připomínají jezero Como a jeho nádherné cypřiše a olivovníky. Africkou poušť si vybavíte při pohledu na pískově žlutou či šedočerné tóny kajenského pepře, západ slunce pak odráží spojení červené a zlaté. Jednotlivé kousky jsou vyrobeny z těch nejlepších materiálů, jako je kozí kůže, jemné hedvábí či pevná bavlna.

Aktivní muži ocení zejména oděvy vyrobené ze směsi nylonu a bavlny s podlepenými švy a softshellovými vložkami, které jsou ideální pro venkovní sporty. Vybrat si můžete z nepřeberného množství bund, kalhot, košil s krátkým rukávem či triček, které, i přestože jsou určeny pro sport, v sobě dovedně spojují moderní styl a pánskou eleganci. Mimořádným kouskem je vesta s kapucí a pleteným zadním dílem, která je vyrobena ze tří různých tkanin. Luxusní prvek představuje hedvábný sportovní plášť, na kterém oceníte zejména jeho měkký lesk. Protože s aktivitou jde ruku v ruce zrychlení tepové frekvence a častější pocení, neměla by vám v šatníku chybět košile s krátkým rukávem vyrobená z měkkého lnu a bavlny, která bude hýčkat vaši pokožku za každé situace. Se západem slunce přijde řada také na vhodný svetr s pletenými rukávy, která vás ochrání před větrem a chladným vzduchem. Nadšení golfisté si zamilují polo tričko, které na greenu upoutá pozornost svým pruhovaným vzorem. V kolekci jsou klíčové především potisky. Plavky, košile či bundy jsou zdobeny exkluzivními motivy palem, exotických květin, které doplňuje maskáčový vzor a ikonická značka „B“. Užijte si léto v pohybu a nenahraditelném pohodlí a navštivte země, do kterých jste dosud nenakoukli ani na mapě.