Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.zstyl.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
Divadlo ABC se rozloučí se Saturninem - ZSTYL.CZ

Divadlo ABC se rozloučí se Saturninem

Saturnin
Divadlo ABC se rozloučí se Saturninem

Divadlo ABC se rozloučí se Saturninem. Derniéra oblíbené inscenace Divadla ABC Saturnin se blíží.

Diváci mají už jen několik posledních příležitostí ji vidět. Hrát se bude 28. května, 18., 19. a 20. června. Hudební féerii na motivy slavného humoristického románu Zdeňka Jirotky uvedlo Divadlo ABC poprvé v květnu roku 2010 a inscenace dosáhla téměř 100 repríz. Zrežíroval ji Ondřej Havelka, který připravil spolu s Martinem Vačkářem i scénář a na pomoc si přizval také svůj skvělý orchestr Melody Makers. „Nápadité zpracování, spousta dobových písní a jedinečný humor v podání herců Městských divadel pražských udělaly ze Saturnina jednu z nejúspěšnějších inscenací Divadla ABC. Pokud jste ji dosud neviděli, pak neváhejte, protože se jedná skutečně o poslední šanci. A pokud jste ji viděli a líbila se vám, máme pro vás dobrou zprávu, v listopadu uvedeme novou hudební komedii s písněmi Jaroslava Ježka s názvem V+W Revue,“ zve diváky dramaturg Jiří Janků.

Více informací najdete na www.MestskaDivadlaPrazska.cz.