Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.zstyl.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
Poznejte kouzlo Prahy - ZSTYL.CZ

Poznejte kouzlo Prahy

Hotel Botanique
Poznejte kouzlo Prahy

Cílem našich cest je často Praha. Zlatá Praha nebo chcete-li Praha stověžatá, má stále jako nádherné město svým návštěvníkům co nabídnout. I po letech vzpomínají zahraniční turisté na její kouzlo, na genius loci, které je zde po staletí. 

Jistě můžeme namítnout, že dnes je to také Praha přelidněná, uspěchaná, hektická. Ale zajděte si v podvečer na procházku do Petřínských sadů, nebo k vyhlídce na okraji Letenských sadů a i pro vás se zastaví čas.

Do našeho hlavního města se jezdí i za povinnostmi. Pracovní setkání, konference, obchodní schůzky, vzdělávání. Ať už Prahu navštívíte služebně, za odpočinkem nebo ji chcete poznat jako skvost architektury, potřebujete se ubytovat. Řada ubytovacích a finančně výhodných míst je na okraji města. V tomto případě vám ale každodenní cesta do centra zabere značný čas. Ne nadarmo je rozlohou naše hlavní město také největším v republice.

Hotel na florenci je pro svou ideální polohu dobrým výchozím bodem pro váš pobyt v Praze. Blízko je zastávka metra Florenc, hlavní vlakové nádraží, autobusové nádraží, zastávka tramvaje. Velké nákupní centrum Palladium je vzdáleno deset minut chůze od hotelu. Pěší procházkou za malou chvíli přijdete do samotného středu města na Staroměstské náměstí.

hotel Botanique

Botanique hotel Prague vás bude hýčkat svým komfortem. Výborná kuchyně, nekuřácké příjemné prostředí moderního interiéru, 214 pohodlných pokojů, fitness centrum, rychlé připojení na internet, možnost parkování v podzemní garáži hotelu.

Hledáte-li konferenční prostory v Praze, jste na správném místě. Jsou zde čtyři varianty konferenčních místností vhodné pro malé a středně velké akce. Výhodná poloha hotelu, stabilní Wi-Fi připojení, kvalitní sound systém, klimatizace… K dispozici je tu specializovaný tým odborníků, kteří vám s přípravami na workshop, školení či seminář rádi pomohou a zajistí i veškerý servis při probíhající akci.

Po náročném dni přijde občerstvení jistě vhod. Stylové bistro v Praze 8 vám nabídne menu z čerstvých sezónních surovin i tradiční české speciality. Pro své hosty má bistro připraveny snídaně, obědy i večeře. Právě zde je čas vychutnat si v poklidném prostředí moderního interiéru odpolední dobrou kávu.