Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.zstyl.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
Plzeňská kapela Kenas a N8 natočila další klip - ZSTYL.CZ

Plzeňská kapela Kenas a N8 natočila další klip

Kenas
Plzeňská kapela Kenas a N8 natočila další klip

Venku je horko jako blázen, všichni sedí u vody, na teráskách anebo se doma převalují v podkrovní agonii. V Plzni ale byla v poslední době známá dvojka Kenas a N8 téměř v permanentním spojení s Prahou. 

A to konkrétně s týmem z www.dr-abe.cz, který má na starosti i nedávný klip Enemyho a Jamese Colea - Perpetum mobile. Všichni společně už nějakou dobu ladili klip, který česká hip hopová scéna dlouho neviděla. Jedná se o track Příběhy, z nového CD Kenase a Nejta, které nese jméno Bysty Boys. Výjimečnost klipu spočívá v jeho zpracování. Je animovaný. Vznikal z jedné části v improvizovaném ateliéru, kde se točil záběr na obličeje interpretů a z druhé části ve studiu v Praze, což už měli pod palcem právě v dr-abe.cz.

Kenas a N8 vydávájí tento rok už druhé CD. První se jmenovalo Starej blok, vyšlo 1. února a můžeš si z něj pamatovat např. klip . Nová placka vyšla 11.8. jako online release, ale budeš si ale moct objednat i její fyzickou kopii. Beatově se na desce podílelo hned několik jmen a instrument k Příběhům měl na starosti mladý producent Slipy 

Kromě klipu Příběhy, stejně jako CD Bysty Boys, měli Kenas s N8 připraveny ještě další 2 klipy. První - ke tracku KOK - tail byl vypuštěn v pondělí 5.8. a druhý budou zveřejňovat do konce měsíce srpna.