Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.zstyl.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
Poběžte Maraton s Chinaski - ZSTYL.CZ

Poběžte Maraton s Chinaski

Chinasky
Poběžte Maraton s Chinaski

Členové hudební skupiny Chinaski poběží za SVĚTLO PRO SVĚT štafetu Volkswagen Maraton Praha. Startovat budou 3. května ve žlutých tričkách nevládní organizace a podpoří její projekty na léčbu očí v rozvojových zemích.

Zájemci, kteří se k hudebníkům chtějí přidat, mají šanci se ještě posledních pár dnů prostřednictvím SVĚTLA PRO SVĚT registrovat a spolu s Chinaski běžet pro navrácení zraku potřebným.

Michal Malátný, František Táborský a Štěpán Škoch ze skupiny Chinaski se rozhodli podpořit dobrou věc a poběží 3. května za SVĚTLO PRO SVĚT štafetu na Volkswagen Maraton Praha. „Polovina kapely běhá a tak nás oslovila nabídka SVĚTLA PRO SVĚT běžet pro dobrou věc. Už jsme absolvovali půlmaraton a atmosféra závodu je úžasná. Proto si letos rádi zaběhneme maratónskou štafetu a podpoříme zlepšení oční péče v Africe. Vrátit někomu běháním zrak, to zní jako fajn myšlenka,“ vysvětluje František Táborský, kapelník Chinaski. Hudebníci natočili i klip, kde ve žlutých tričkách SVĚTLA PRO SVĚT vyzývají další běžce, aby se k nim přidali a společně absolvovali maratónskou trasu pro dobrou věc.

„Na individuální běhy se mohou zájemci registrovat ještě posledních pár dnů. Navíc každý, kdo se přes nás registruje na maratón, má šanci vyhrát jedno ze tří podepsaných CD skupiny Chinaski,“ přidává další motivaci k účasti na závodu ředitel SVĚTLA PRO SVĚT Čestmír Hrdinka: „Z každého zakoupeného čísla se zaplatí jedna operace šedého zákalu, která navrátí nevidomému zrak.. Operace v afrických zemích vyjde na pouhých 800 korun a díky této částce můžete absolutně změnit lidský život,“ doplňuje Čestmír Hrdinka.