Hledáte nový domov pro sebe a svou rodinu? Zkuste dřevostavbyPři budování nového domova je téměř vždy cílem, aby zajistil příjemné a nízkonákladové bydlení. Běžné domy ovšem jen málokdy splňují standardy, které by zaručily nízké náklady, šetrné materiály nebo bezproblémovou výstavbu.

To je důvodem, proč se u nás rozmohl hit ekologického bydlení, který dokáže zajistit vysoce luxusní bydlení za neuvěřitelně nízké ceny. Zděné domy již dávno nejsou v módě, jsou drahé, mnohdy nekvalitní a na jejich výstavbu je možné čekat i déle, než rok, což mnohé lidí příliš nemotivuje.

Dřevostavby pro moderní způsob bydlení

Dřevostavby se staly žádoucím způsobem bydlení. Tyto nízkonákladové stavby zajistí vysoký životní komfort. Většina lidí by je však od pohledu nepoznala, vizuálně se nijak neliší od klasických domů. Svými dalšími vlastnostmi je však hravě překonají a to nejen cenou. Společnost Dřevostavby-FlexiDomy s.r.o. buduje moderní dřevostavby na klíč a zaměřuje se na bungalovy i velké domy, které postaví za pouhé 3 měsíce. Může se jednat o levné dřevostavby Olomouc, ale staví i pro jakékoliv jiné lokality v ČR.

Hledáte nový domov pro sebe a svou rodinu? Zkuste dřevostavby

Na co se u dřevostavby můžeme těšit

V první řadě je to prestižní vzhled a nadstandardní interiér. Díky výstavbě na klíč nemusíte nic řešit s architekty, ale pouze si vyberete z katalogu jednu z mnoha skvělých možností, která bude splňovat vaše představy. Základem dřevostavem je pevná konstrukce z KVH hranolů, dále ji tvoří dřevěné masivní konstrukční prvky, sádrovláknité desky FERMACELL a izolační materiály. V dřevostavbách je mnoho místa, to díky tomu, že je zde výrazně štíhlejší obvodové zdivo, které vám dá až o 15 m2 více podlahové plochy. Staví se z ekologicky nezávadných materiálů a celá dřevostavba navíc skvěle izoluje, aby nedošlo ke zbytečným energetickým ztrátám. Jedná se o moderní bydlení každým coulem a pokud vás také zaujalo, můžete si ho zvolit také a těšit se z jeho výhod.

Hledáte nový domov pro sebe a svou rodinu? Zkuste dřevostavby
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit