Boty Prestige

Dnes by prestižky by mohly psát cestovatelské deníky z cest a zážitků, které se svými majiteli zažily. Již od roku 1984 si obuv Prestige šlape vlastní cestu nekompromisním krokem po městech, sportovních hřištích, náročných túrách, ale po i golfových hřištích.

Již 33 let se ve Zlíně vyrábí kultovní tenisky Prestige. Na počátku osmdesátých let firma Svit koupila formy na obuv od firmy Puma. Kromě formy získal Svit od Pumy i inspiraci pro ikonický design, který přežívá. Za dob bývalého režimu šlo o jedinou botu takového vzhledu a stály se na ni obrovské řady.

Obuv Prestige je oblíbená díky své dlouhé výdrži a komfortu při každém kroku. Dnes si můžete koupit kromě klasické prestižky i modely pro různé příležitosti. Prestige milují sport tak, jako vy. Osvědčený materiál, širší střih a nižší podešev sportovní řady Prestige vám zaručí vysokou stabilitu došlapu.

Vezměte prestižky do lesa, na dlouhé túry, na tenis nebo na squash do hal. Nedávno se zabydlela na tréninkových odpalištích a golfových greenech nejen českých golfistů. Prestige Golf si zamiloval i profesionální golfista David Ogron, který je podle Guinessovy knihy rekordů nejrychlejším golfistou světa. Na dlouhé pochody po golfových hřištích, pro stabilitu u odpalů i ochranu povrhu greenů jsou prestižky jako dělané. Kompletní sortiment obuvi Prestige si prohlédněte u prodejce Repa.

Obuv Prestige

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zajímavé rubriky

Dopručené stránky

Jak Bydlet - články o bydlení
Cestovní server - vše o cestování

Bydleti.cz - magazín o bydlení

jausetrim.cz - články na téma úspor
neverland.cz - - zážitkový internetový časopis