sakoKdyž přijde řeč na módu, většinou se mluví o trendech ze světa módy dámské. A to je nutné napravit! Stejně jako dámské kolekce jsou i ty pánské představovány na módních molech, ale nikde se o nich nic moc nedočtete. Co se nosí na molech a jak to můžete zakomponovat i do svého šatníku?

Každé ráno u skříně pečlivě vymýšlejí celý svůj outfit. I když to samozřejmě v práci nikomu nepřiznají. Ano, i muži řeší, zda jim svetr ladí s ponožkami.

Vláda bílé

Nosí se všechny odstíny bílé a na čemkoliv. Svěží bílá je jasnou barvou této sezóny, tak se nebojte vyzkoušet třeba bílou mikinu, bundu nebo třeba i jogger kalhoty! Ale pozor! Skvrny na bílém oblečení trendy rozhodně nejsou, takže pokud nedokážete uhlídat svého psa, partnerku nebo třeba polívku, raději se bílé vyhněte.

Tip: Pokud nechcete vypadat jako ženich, nemusíte se halit celý do bílé. Zkuste ji zkombinovat s krémovou či hnědou. Nebo celý vzhled rozbijte stylovou kostkovanou košilí s krátkým rukávem.

kosile

Padnoucí sako je nutnost!

S perfektně střiženým (a padnoucím!) sakem nemůžete nikdy udělat chybu. Mužům saka zkrátka sluší a letos se nosí opravdu ke všemu. A ve všech barvách – mrkněte na casual saka od bolf.cz.

sako

Módní doplňky? Jedině kožené!

Kůže bývá zárukou kvality. A o to tady jde. Nenosí se žádná polovičatost, ale nekompromisní kvalita. Takže než abyste při placení v restauraci vytáhli otrhanou šrajtofli a znemožnili se, pořiďte si dospěláckou pánskou peněženku a buďte za elegána na úrovni!

Denim bude trendy napořád

Džíny jsou trendy od jejich vynalezení, o tom není třeba diskutovat. Nyní se ale vrací denim ve všech dalších podobách. Denimová košile nebo bunda k jiným než denimovým kalhotám je ale jasnou trefou do černého.
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zajímavé rubriky

Dopručené stránky

Jak Bydlet - články o bydlení
Cestovní server - vše o cestování

Bydleti.cz - magazín o bydlení

jausetrim.cz - články na téma úspor
neverland.cz - - zážitkový internetový časopis