http://www.eppi.cz/snubni-prstenyGratulujeme! Zásnuby máte úspěšně za sebou a teď přichází na řadu výběr snubních prstenů.

Pokud hledáte něco originálního, nebude to žádná hračka, ale my vás v tom nenecháme. Rozlučte se s klasickými šperky a pojďte se s námi podívat na nejúchvatnější trendy posledních let, které ovládly svět snubních prstenů.

Svatební sety

Ve světě šperků zavládl trend vrstvení a kombinování. Tuto módní vlnu následují i moderní nevěsty, které už nechtějí jen hezký šperk, ale také aby se snubní prsten snadno kombinoval i k dalším šperkům. Nejlepší variantou je, když se k sobě skvěle hodí snubní i zásnubní prsten, takže je nevěsta může bez obav nosit oba najednou na jednom prstu. Proto byly stvořeny svatební sety, které obsahují zásnubní i snubní prsten. Ty jsou vytvořeny ve stejném designu, takže jsou skvěle sladěny a dokonale připraveny na další kombinování a vrstvení.

Trendy ve světě snubních prstenů

Ve stylu vintage

Máte-li rádi retro styl, můžete se inspirovat i při výběru snubního prstenu. Nevěsty prsteny ve stylu vintage milují, protože vypadají elegantně a zároveň romanticky. Šperky ve vintage stylu jsou navíc důkazem toho, že šperk s originálním designem je krásný a trendy i po mnoho letech. S takovým zlatým prstenem naděláte parádu kdykoli, i když se světem šperků bude prohánět kdejaká módní vlna.

Trendy ve světě snubních prstenů

Kombinace různých kovů

Už dávno neplatí, že musíte nosit šperky striktně z jednoho typu kovu. Kombinování se stalo natolik oblíbené, že ani šperky různých barev už nejsou tabu. Klasický zásnubní prsten z bílého zlata tak rozzáříte díky romantickému snubnímu prstenu ze zlata růžového. Odvážné dámy mohou přidat i šperk ze žlutého zlata a vytvořit originální duhový doplněk.

Trendy ve světě snubních prstenů

Barevné prsteny

Barvy vyjadřují radost ze života a zpestřily i svět snubních prstenů. Chcete-li snubní prsten co nejvíce přizpůsobit svým představám, poohlédněte se po originálním šperku s drahokamy vaší oblíbené barvy. Barevné drahokamy a diamanty se skvěle hodí do tzv. eternity prstenů, které vyjadřují nechřadnoucí věčnou lásku plnou radosti a štěstí, po které touží každý zamilovaný pár.

Trendy ve světě snubních prstenů
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zajímavé rubriky

Dopručené stránky

Jak Bydlet - články o bydlení
Cestovní server - vše o cestování

Bydleti.cz - magazín o bydlení

jausetrim.cz - články na téma úspor
neverland.cz - - zážitkový internetový časopis