Dolní Morava s rodinouVymaňte se ze zimní letargie a užijte si jarní zážitky s celou rodinou! Ve wellness hotelu Vista na Dolní Moravě v těchto dnech otevírá své království ochránce Králického Sněžníku, horský duch Stamichman. Na svoje si tupřijde každý.

Než se krajina probudí, užijí si děti nabité animační programy v teple hotelu. Jakmile ale jarní paprsky dostatečně prohřejí horské louky, vyrazí se malí průzkumníci seznámit s včelkami nebo bylinkami. Možná se tak setkají s tajemnou a krásnou vílou Mateřídouškou, která umí zajímavě vyprávět o své bylinkové zahradě a síle jedné ze svých kytiček - o mateřídoušce. Horský duch Stamichman má v zásobě jarní básničky, písničky, hádanky nebo tvoření z jarních přírodních materiálů. Každý den je v hotelu Vista nabitý hrami a poznáváním!

Dolní Morava s rodinou

Ve Stamichmanově jarním království si děti vyrobí vlastní medové máslo nebo vyrazí na zábavnou poznávací stezku.

Zatímco si děti užívají radovánky na animačních programech, dospělí mají možnost ponořit se odpočinkového módu a užít wellness. Čtyři rituály se postarají o dočerpání síly a odpojení od každodenního shonu a starostí. Rituál horskými bylinami, horskou solí, medový rituál nebo rituál řeky Marahwe pomůže ukončit dlouhou zimu a objevit v sobě čerstvou energii. Kromě toho na návštěvníky čeká sauna, vířivka, bazén či fitness centrum.

Celá rodina se pak může vydat odkrývat křehkou krásu probouzející se zimní přírody.
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zajímavé rubriky

Dopručené stránky

Jak Bydlet - články o bydlení
Cestovní server - vše o cestování

Bydleti.cz - magazín o bydlení

jausetrim.cz - články na téma úspor
neverland.cz - - zážitkový internetový časopis