Cestování

Boty NikeZačíná být hezky a vy si plánujete kam vyrazíte s rodinou či s partnerem na výlety? Ano, ale co si při tak nevyzpytatelném počasí jako je období jara vzít na sebe? My vám poradíme pár tipů, co si obléci, aby vám nebyla zima ani horko. A abyste se navíc cítili pohodlně, ale zároveň šmrnc.

Číst dál...

Velký úklid autaObdobí letních dovolených je dobou, kdy naše rodinné vozy dostávají nejvíce zabrat. Nejen samotnou jízdou, ale zejména tím, že uvnitř trávíme více času než během roku. Platí také úměra, že čím více osob uvnitř pobývalo, tím více bude interiér zaneřáděný. Jak opětovně dostat vůz do stavu, abyste se nemuseli stydět někoho převézt, je úkolem tohoto článku.

 

Číst dál...

Jarní výletyPokud patříte k dobrodružnějšímu klanu, určitě se s příchodem jara těšíte na nové výzvy v podobě jarních výletů. Sněžnice a skialpy vyměníte za pohorky a větrovku, ale základní vybavení se nemění. Pro ty, co jsou na výlety v zimě spíše skoupí a na pořádné túry vyráží až za sucha, přinášíme pár rad, jak se při jarních výletech připravit na “všechno”. Čtěte dál!

Číst dál...

Pavla Vitázková Se svými hereckými kolegyněmi, které jsou zároveň jejími přítelkyněmi, vyrazila Pavla Vitázková na společnou dovolenou do Řecka na Olympskou riviéru. Jednalo se vyloženě o dámskou jízdu, kam měli všichni chlapi, psi, děti a problémy vstup zakázán. Jediné, co bylo povoleno, bylo odpočívat, v klidu si povídat, smát se a užívat si života!

Číst dál...

Zajímavé rubriky

Dopručené stránky

Jak Bydlet - články o bydlení
Cestovní server - vše o cestování

Bydleti.cz - magazín o bydlení

jausetrim.cz - články na téma úspor
neverland.cz - - zážitkový internetový časopis