Cestování

Důchodci na dovolenéSenioři z Česka jsou aktivnější a stále raději cestují. Tuzemské cestovní kanceláře, agentury i zprostředkovatelé zájezdů a dovolených potvrzují, že jejich klientela se v této věkové kategorii rok od roku rozšiřuje, aktuálně tvoří přibližně čtvrtinu jejich zákazníků. A poměr se každoročně zvyšuje, stejně jako chuť vyjíždět i za hranice Česka. Senioři se čím dál častěji chtějí podívat na nová místa a nebojí se ani netradičních forem dovolené.

Číst dál...

Boty NikeZačíná být hezky a vy si plánujete kam vyrazíte s rodinou či s partnerem na výlety? Ano, ale co si při tak nevyzpytatelném počasí jako je období jara vzít na sebe? My vám poradíme pár tipů, co si obléci, aby vám nebyla zima ani horko. A abyste se navíc cítili pohodlně, ale zároveň šmrnc.

Číst dál...

Velký úklid autaObdobí letních dovolených je dobou, kdy naše rodinné vozy dostávají nejvíce zabrat. Nejen samotnou jízdou, ale zejména tím, že uvnitř trávíme více času než během roku. Platí také úměra, že čím více osob uvnitř pobývalo, tím více bude interiér zaneřáděný. Jak opětovně dostat vůz do stavu, abyste se nemuseli stydět někoho převézt, je úkolem tohoto článku.

 

Číst dál...