Celebrity

Vše o celebritách.

Angelina Jolie a Brad PittRádi si zpestříte dovolenou netradičními zážitky? Co takhle potkat celebritu světového formátu, která se s vámi vyfotí? Je jen málo míst na světě, kde své oblíbené hvězdy můžete spatřit. Mezi ně se řadí i Velká Británie a její metropole Londýn, která se slavnými jenom hemží. Jejich výskyt na metr čtvereční je zde zcela jistě nejvyšší z celé Evropy.

Číst dál...

Zázraky přírodyČeská televize v letošním roce přichází s novým konceptem podpory charitativních a osvětových projektů. Neziskové organizace se mohou nyní nově zapojit přímo do zavedených formátů České televize. Jako první se divákům představí už v sobotu 2. května pořad Zázraky přírody, který bude věnovaný aktivitám Ligy proti rakovině.

Číst dál...

Taťána Kuchařová a Ladislav MacháčekMiss World Taťána Kuchařová si 15. ledna nenechala ujít slavnostní vernisáž výstavy obrazů Ladislava Macháčka Malíř s bílou holí v Galerii Villa Pellé. Šestaosmdesátiletý Ladislav Macháček trpěl od mládí oční vadou, která ho před šesti lety definitivně připravila o zrak. I přes svůj handicap celý život maloval. 

Číst dál...

Simona KrainováKdo z našich VIP víc šlehal? Byla to Veronika Freimanová, Simona Krainová, Hana Zagorová, Zdeněk Pohlreich, Jiří Mádl nebo Bára Špotáková. Anebo někdo jiný? Domácí spotřebiče, které se objevují v každém americkém filmu vyzkoušely některé naše VIP osobnosti.

Číst dál...