Bydlení

Články a zajímavosti o bydlení

Bydlení, zahrada, stavba, trendy. Vše co potřebujete o bydlení vědět najdete v této rubrice.  

koupelna ve dřevě a trochu zeleněNěkdo v ní tráví hodiny a někdo je hotový za pět minut. Koupelna je místem, kde by mělo být útulno. Je proto škoda zůstávat u klasických řešení a bát se experimentovat. Pokud už se rozhodnete popustit uzdu své fantazii, pamatujte, že je potřeba brát ohled na specifika místnosti, drží se v ní totiž teplo a vlhkost. S těmito vlastnostmi je nutné pracovat a umět je využít ve vlastní prospěch.

Číst dál...

vánoceNejzajímavější kousky na trhu, které oslní malé i velké. V rámci moderní elektroniky najdeme spoustu tipů na hezký dárek pod stromeček, jen se stačí trošku porozhlédnout a zjistit, jak se věci mají. Mohou to být chytré hodinky, bezdrátové reproduktory, ale klidně i víceúčelová svítilna, díky které si může obdarovaný nabít i mobilní telefon či tablet. Zkrátka a dobře, užitečné věci, co se využijí každodenně a budou sloužit pěkných pár let. Ušetří čas – a jak známo, čas jsou peníze!

Číst dál...

Větrání Chladné dny sice v posledních letech nepřináší prudké mrazy ani sníh, i přesto zůstávají rozdíly mezi venkovní a vnitřní teplotou rozdílné. Teplotní rozdíly a s nimi spojená vlhkost mohou způsobovat nejen vznik plísní, ale také celkový diskomfort pro obyvatele domu. Jeden ze způsobů, jak se tomu vyhnout, je naučit se doma správně větrat.

Číst dál...